KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13038200
nr 1303 8200
A William, Landskap med hus. Signerad. Olja på duk, 28x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 januari 2020
kl 18:39:57
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)